O co kaman?

Ciekawa wypowiedź na temat „gamoni po socjologii i politologii” zasiedziałych w mikronacjach i „wkur**ających” prawdziwych mikronacjonalistów zmusza do pewnej refleksji. Będąc wspaniałym przykładem pisarstwa bzdetów od rzeczy, mogę pokusić się o jeszcze jeden bzdet 🙂 Czym faktycznie są mikronacje? Czy obszarem, w którym prawilni mikronacjonaliści układają sobie swoje wizje i spotykają się tylko z podziwem? Czy rolę „gamoni po…. czymś tam, niestety nie spełniam warunku wykształcenia do tego zaszczytnego tytułu 😦 ale może ekonomia też by się załapała”, postrzegać należy, jako potakiwanie? No otóż nie! Żarty na bok i powiedzmy otwarcie, mikronacje są systemem społecznym ze wszystkimi jego zaletami i ułomnościami. Oświeceni mikronacjonaliści irytują się (to inna, cywilizowana odmiana zastosowanego w dyskusji wulgaryzmu) uporem i oporem zasiedziałych „gamoni” w mikronacjach, ale zapominają, że „gamonie” realizują zwyczajnie swoje wizje i swoje pomysły, czasami zaczerpnięte z czegoś, czasami całkowicie nowe i będące inspiracjami na wielu platformach życia nie tylko wirtualnego. To, że ktoś zniknie, nie wynika ze złośliwości tego, czy innego „gamonia”, tylko z tego, że system społeczny zawsze opiera się na wartościach i kto ich nie chce, to, jak mawiają Wandejczycy, „wypi3rdala”. Do tego życie wirtualne ma być formą relaksu, a relaks niekoniecznie oznacza tylko zażywania lekko strawnej papki bylejakości walki każdego z każdym, a czasami zbudowania wzajemnego szacunku i tolerancji wobec innych postaw 😉 . A jak consensus jest robiony z humorem, to bezcenna wartość 🙂

podpisał kandydat na „gamonia” karol flibustier (trzeba powołać Komisję Tytularną, bo warunki uzyskania tak zaszczytnego tytułu są ostre 🙂 )

Reklamy

Komentarze 2 so far »

 1. 1

  Pawcio said,

  Waszymi wartościami komunistycznymi powinno się gardzić i mieć na tych, co je tworzą i przed nimi klękają z krzyżem w zębach, wyjebane!

  Ruchał Was pies na smyczy i już nieważne, czy socjologia czy ekonomia, bo jesteście nową kreacją bezpieki w świecie mikronacji. W świecie realnym zostaniecie odjebani w trymiga razem z Waszymi rodzinami na zasiłkach pchanych!

  To właśnie twórcy tych zasad, o których Wać DEBIL w powyższym arcie z dupy raczy mówić, spierdalają z tego świata, bo ich kurwa przerastają, a tam gdzie mogą na nich zarabiać czy tam zbierać nowych nabytków, to trwają, a raczej bym powiedział, że gniją zaprowadzając klimat iście odpychający i mi się to podoba, że zdychacie!

  A o jebanych socjopatach aspołecznych kreujących ten mikroświat, to nie ma co mówić. Te ścierwo jeszcze na studia się zapisało, aby przecwelić wszystkich wokół!

  Wasze wizje względem ludzi i tego, jak ludzie mają żyć układajcie sobie na talerzu i w łóżku w domu. Przestrzeń społeczna jest dla ludzi odnajdujących się w społeczeństwie zróżnicowanym poglądowo, a nie tak jak Wy preferujecie – społeczeństwie autystycznym. Jesteście ułomni i zaniżacie POZIOM INTELEKTUALNY tego mikroświata, bo to jest faktycznie Wasz v-świat i z ludzi ułomnych będę się śmiał, bo Wasze miejsce jest w szkołach specjalnych, które kreujecie w Waszych mikronacjach!!!

 2. 2

  sokn said,

  Fajna wypowiedź 🙂 Podziwiam…


Comment RSS · TrackBack URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: