O zabijaniu wszelkich inicjatyw mikronacyjnych

Warto na bazie anonimowej wypowiedzi do wpisu poprzedniego pokazać problem istniejący od zawsze w mikronacjach, czyli uczestników wiecznie niezadowolonych, marudnych i zawistnych do tego.

Obiektywnie powiedział/a,

Październik 2, 2013 @ 07:31 · Edytuj

Każdy przeciętnie inteligenty wie, że Mikrosławia to obecnie… nie lubie tego słowa, bo zostało wymyślone przez idiotów mikronacyjnych, ale trudno. Będe musiał tego słowa użyć… grzybodolina. Czy jest w porządku, że na Planecie istnieje jeszcze prasa społeczności, która olewa aktywność, promocję, dyplomację i nie robi nawet najmniejszej rzeczy by to naprawić?

Zwróćcie uwagę, anonimowa osoba nie mająca czelności otwartej odpowiedzi wyraża swoją niepochlebną opinię z „troską” o czystość Planety  😀 Na szczęście, od razu daje sobie etykietkę w pierwszym zdaniu wypowiedzi. Nie mniej jednak, zamiast zająć się czymś pożytecznym w mikroświecie, woli zaśmiecać czyjeś wysiłki swoim jadem. Czy to jest życzliwa pomoc dla kogokolwiek? Nie, to odbicie pustoty wypowiadającej się „osoby”, która sama nie wie, czego chce faktycznie. Tak to właśnie wygląda i warto podkreślić, że Planeta nie jest miejscem z powieści orwelowskich i każdy ma prawo zgłosić swój akces do egzystencji na jej łamach. Z życzeniami „obiektywnych” myśli, redakcja sokn.

 

fencer

Reklamy

Komentarze 4 so far »

 1. 1

  Paweł Z. said,

  Ma prawo do takiej opinii, tak jak Wy macie czelność wstawiania artykułów pisanych przez osobę uzależnioną od jakiejś śliwowicy. Zresztą, niektóre artykuły wychodzące spod pióra redaktorzyn tejże gazety są wręcz nasączone jakąś odpychającą substancją.

  To prawda, że każdy ma prawo do zgłoszenia akcesu do egzystencji na Planecie, ale nie każdy ma prawo pisania na niej. 🙂

 2. 2

  sokn said,

  Proszę uzasadnić ostatnie zdanie 😀

  • 3

   Paweł Z. said,

   Pewnie chodzi Panu o to, że nie każdy ma prawo pisania na niej. Miałem na myśli ruchy antysocjalistyczne, antykomunistyczne, antyneonazistowskie, sprzeciwiające się propagandzie goebbelsowskiej, które są ewidentnie tłamszone i kierowane bezpośrednio na śmietnik.

   Lewicowe patałachy w postaci np. Jego Ekscelencji Chuja Radzieckiego i innych pionków hansowo-sokołowiczowskopodobnych uważają się za podstawę bytu wszystkich mikronacji, a zatem dążą do ujednolicenia rynku prasowego, ideologicznego, gospodarczego, a także wszelakiej polityki. Dlatego uważam, że nie każdy ma prawo pisania na Planecie, bo od razu sięga się po dane z realnego świata w celu nastraszenia. 🙂

   Nie ma wolności wyrażania poglądów w mikronacjach. Nawet tych najbardziej skrajnych i o dziwo słusznych. 🙂

 3. 4

  sokn said,

  No cóż, bardzo ciekawa wypowiedź, ale… mikronacje szczycą się całkowitą swobodą wypowiedzi.


Comment RSS · TrackBack URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: