Sprawa zamknięta – wyspa podzielona!

Neverwerld podzielony! Tak wynika z porozumienia, do jakiego doszło pomiędzy Mikrosławią – która zajęła wyspę Neverland, z posiadającą do jej wschodniej części prawa – Federacją Al Rajn.

A jeszcze nie tak dawno temu, wokół wyspy roiło się od sił zbrojnych obu państw, a u co niektórych pojawiały się głosy o możliwym starciu sił Słowian i Arabów. Na szczęście jednak, zamiast do pojazdów bojowych, obie strony zasiadły do negocjacji i stopniowo udało się wypracować porozumienie. Federacja Al Rajn w specjalnym oświadczeniu uznała działania Mikrosławii, aby w chwile potem opublikowano w Mikrosławii umowę będącą ostateczną ugodą między obiema stronami i momentem ustabilizowania sytuacji na wyspie. Od teraz część zachodnia, będzie jako Stowarzyszona Wspólnota Neverwerldu należeć do Mikrosławii, a wschodnia – jako Wicekrólestwo Neverwerldu, do Chattycji i Shanii.

Oto treść umowy zawartej pomiędzy państwami oraz nowa mapa polityczna wyspy:

Umowa pomiędzy
Zjednoczoną Federacją Mikrosławii, reprezentowaną przez osobę Skrijata Wszechsławii – Juana Samirovicia el-Guevarę de Vetonije,
a
Federacją Al Rajn, reprezentowaną przez Sułtana Federacji Al Rajn – JW Osamę bin Ramzani oraz Premiera Federacji Al Rajn, Wezyra Zjednoczonych Emiratów Chattycji i Shanii – JE Malika al Mulk
ws. terytorium Wyspy Neverland.

1. Wobec upadku państwowości Monarchii Neverwerld i narastającej anarchii na wyspie Neverland, Federacja Al Rajn uznaje działania podjęte na wyspie przez Zjednoczoną Federację Mikrosławii.

2. Zjednoczona Federacja Mikrosławii uznaje prawa Federacji Al Rajn – ZE Chattycji i Shanii, do wschodnich terenów wyspy.

3. Obie układające się strony, dążąc do porozumienia i bezkonfliktowego rozwiązania sytuacji, decydują się na podział stref interesów według ustalonych granic, oznaczonych na mapie, będącej załącznikiem do umowy.

4. Obie układające się strony wzajemnie gwarantują swoje prawa, co do terenów wyspy w ustalonym kształcie i dokonany podział uznają za stan faktyczny.

5. Federacja Al Rajn i Zjednoczona Federacja Mikrosławii uznają za sprawy wewnętrzne państw-stron umowy, wszelkie sprawy dotyczące przyznanych stronom, części wyspy.

Załącznik: Mapa wyspy Neverland

(-) Skrijat Wszechsławii, przywódca Stowarzyszonej Wspólnoty Neverwerldu
Juan Samirović el-Guevara de Vetonija

/-/ Premier Federacji Al Rajn, Wezyr Zjednoczonych Emiratów Chattycji i Shanii,
Malik-al-Mulk

(-) Jego Wysokość Sułtan Federacji Al Rajn
Osama bin Ramzani

Tym samym wojska Mikrosławii powoli opuszczają wschodnie obszary wyspy, zwalniając miejsce lądującym na wyspie wojskom Al Rajn.

Reklamy

Komentarzy 6 so far »

 1. 1

  Erick Monde said,

  Wspólnota to wg wikipedii: „typ zbiorowości oparty na silnych, emocjonalnych więziach, nieformalnej strukturze.” A gdzie tu zbiorowość, skoro tereny te należą do ZFM? O emocjonalnych więziach nawet nie wspomnę! Napiszcie, że ZFM ma kolonię, a nie pitolicie o jakichś wspólnotach. Nie nazywajmy szamba perfumerią!

 2. 2

  Daniel Saryoni said,

  Widzę, że Ty znowu zaczynasz swoje. Może mamy kolonię, może nie, ale jakoś nie wydaje mi się, żeby to była sprawa Aralii.

 3. 3

  Juan Samirović said,

  Coś widzę, że po raz wtóry niektórzy nie potrafią korzystać ze słownika i nie znają słów, jakimi operują. Żenujące

 4. 4

  Erick Monde said,

  Ano żenujące Panie Juan vel Cortez;)))

 5. 5

  Zarówno Pan Monde jak i jego Kraj od zawsze budził we mnie tylko zażenowanie.

 6. 6

  naostatnimgalonie said,

  Mam nadzieję że owe tereny zostaną opisane, i dobrze rozwinięte, i że wszystko nie zostanie tylko wojną o pixele 😛


Comment RSS · TrackBack URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: