Poranne rozważania (1)

Redakcji, jak i aktywności na forum Mikrosławii, wiedzie się coraz lepiej. Dzięki wytrwałości kilku osób, śmiało można powiedzieć, że wracamy do swojej spam-świetności. Czemu? Już tłumaczę.

 

Dziś, gdy jak co dzień wszedłem na forum ZFM, przywitały mnie (po raz kolejny) ładne dwie strony postów do przejrzenia i skomentowania. Tematy tyczyły się różnych spraw. Od zabaw i swawoli, jakich na co dzień jesteśmy świadkami na plażach Tortugi, czy to w karczmach i na dzaczach konkretnych osób, po sprawy państwowe związane z „ekspansją” kraju. Ponadto, trwa „reaktywacja” polityki zagranicznej Federacji.

 

Bez wątpienia, takie prezent z rana, napawa optymizmem i pozwala snuć domysły i teorie, jakie mogą tworzyć dalsze scenariusze rozwoju Mikrosławii i regionu. A jeżeli chodzi o region – tu tez pozytywne zaskoczenie. Naszym Szoszoińskim braciom tez wiedzie się lepiej i wzięto się za placówkę dyplomatyczną w Mikrosławii.

 

A SOKN rusza z nowym projektem, związanym z turystyką i wypoczynkiem na Tortudze. Chodzi tu o „plażową listę przebojów”, którą wraz z osobami będącymi w Mikrosławii tworzyć będziemy co weekend. Mamy nadzieję, że „hity”, jakie będziemy prezentować, zachęcą wszystkich związanych z ZFM do weekendowej zabawie na Tortudze. Pierwsze notowanie już jutro!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: