Slavenske vesti (2)

Dzisiejsze wydanie wiadomości poprzedzami krotkim apelem:

 

Na plażach Tortugi znaleziono łódź wiklinowa w kształcie kosza – zguba do odebrania u Elly Zapoloy (rzecz jasna za drobnym przekupstwem!)

 

Kto nie wierzy, że jest więcej jak 80 zastosowań do pędzonej po kątach Mikrosławieńskiej Śliwowicy ten niech przestanie gadać głupoty. Zastosowań jest co najmniej 81, jak nie więcej!

 

Na daczy Filibustiera, należącej do Karola, dziwne rzeczy! Potajemne przekazanie kluczy do lochów z trunkami i zagubienie przybornika Elly – Karol umywa ręce i odcina się od sprawy. Elly wciąż szuka…

 

Odkryto przyczyny częstych zniknięć Karola Filibustiera i jego absencji na należących do niego pobojowiskach – otóż nasz pirat pomaga w nawiązaniu stosunków handlowym okolicznym kupcom.. przy pomocy szabli i kilku armat. Żadna ze stron nie zgłosiła żadnych zastrzeżeń co do przeprowadzanych transakcji.

 

W kraju ożywa zainteresowanie Kultem Vetońskim – rodzimą wiarą smoczych mieszkańców Vetonii. Trwają próby dalszego spisywania mitologii i wskrzeszania nowych Duchów.

 

Skrijat Wszechsławii – Daniel Saryoni, wraz z swoim kompanem Arturem von Shwarzem, ciągle trzeźwieją w zakamarkach Nowego Gallindonu. Od ostatniej zabawy nikt ich nie widział w pobliżu żadnej z karczm kraju.

Reklamy

1 Response so far »

  1. 1

    Elly Zapoloy said,

    Dużo się u nas dzieje…!


Comment RSS · TrackBack URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: