Nowy tytuł v-prasowy w ZFM

Podobnie jak operująca niegdyś wprost na platformie v-życia nowalskiego „Gazeta Nowalska”, również Zjednoczonej Federacji Mikrosławii pojawił się niemal analogiczny v-tytuł „VIESTI – Leński Tygodnik Informacyjny” wydawany w Lene, na terenie Karczmy Lene.

Jego redaktor deklaruje taki profil działania:

Pierwszy numer Leńskiego tygodnika, już jutro. VIESTI opisywać będą polityczne i społeczne wydarzenia w Lene. Co prawda jest SOKN, ale jest ona agencją, zbierającą informacje z całego v-świata. a mój tygodnik będzie opisywał sprawy dotyczące TYLKO Lene.

Zaś poczytać kolejne odsłony Tygodnika można na forum ZFM. Z przekonania redaktor borixon chce operować wyłącznie na forum, bo tygodnik ma być jednym z elementów wspominanej w sokn nowej aktywności v-obywatelskiej, czyli ma być w środku wydarzeń, wewnątrz ZFM, wręcz w jego kluczowym miejscu, jakim bez wątpienia jest m.in. Karczma Lene!

Dotychczasowa twórczość publicystyczna redakcji tygodnika może budzić zadumę, bo dotyka kwestii niekiedy fundamentalnych, takich jak dwie stolice krajowe, otworzenie oddziału karczmy w Furlandii Dreamlandzkiej, czy powitanie nowej obywatelki. Pozostaje mieć nadzieję, że tygodnik zachowa swoją dynamikę i spojrzenie na ZFM nieco z ukosa 😀

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: