Mundial coraz ciekawszy!

Znamy już wszystkie wyniki meczy ćwierćfinałowych. Wiemy też już kto zagra w półfinale. Na ulicach Mikrosławii wielka feta, a w walce o finał w Lene coraz mniej drużyn!

Wyniki środowych spotkań:

2010-03-17 Scholandia RF Neopolis 6 – 4 (1 – 1)
2010-03-17 Baridas Królestwo Natanii 0 – 1 (0 – 1)
2010-03-17 Królestwo Elderlandu Wandystan 3 – 0 (2 – 0)
2010-03-17 RSiT Ksiestwo Sarmacji 1 – 0 (0 – 0)

Najpiękniejsze show zaprezentowały nam kadry Scholandii i Neopolis. W tym jakże zaciekłym i pełnym emocji meczu padła rekordowa liczba bramek! Nikt nie spodziewał się takiego gradu w obie strony. I co by tu nie mówić o niedomaganiach którejś z kadr, nie padły one od tak! Kunszt gry zespołowej oraz zaciekłość spotkania – tu trzeba dopatrywać się winowajcy. Gra była tak ostra, że podyktowano 6 rzutów karnych! Zwycięsko z pojedynku wyszła jednak kadra Scholandii! Gratulujemy!

Wynik drugiego spotkania, po rzucie karnym, został ustalony już w 33 minucie. Strzelcem bramki został -natańczyk, Dennis Polanski. Mecz przebiegał dość spokojnie. Przez całe 90 minut przeważała kadra Natanii, co zostało niejako wykazane wynikiem.

Trzecie spotkanie było bacznie obserwowane przez całą unię Mikrooceanii. Otóż w spotkaniu tym zmierzyła się duża nadzieja regionu – Elderland, z kadrą Wandystanu. Wynik, 3:0, był tylko częściowym efektem tego, co zaprezentowano na boisku. W przeciwieństwie do fazy grupowej, Wandystan miał mało do powiedzenia. Piłkarze Elderlandu dyktowali warunki meczu od początku spotkania i co chwila atakowali bramkę przeciwnika. Zwycięzcom gratulujemy i liczymy na mistrzostwo!

Ostatnie spotkanie, rozegrane pomiędzy kadrą RSiT a kadrą Sarmacji, również przebiegło dość spokojnie. Mimo przyjaźni panującej między kadrami, nie zabrakło ostrej gry. kontuzjowany został jeden gracz RSiT, co niestety może odbić się na półfinałowym spotkaniu tej kadry. Ostatecznie jednak prym w „wielkim księstwie” wiedzie już oficjalnie kadra RSiT! Gratulujemy!

Odbyło się także już losowanie par półfinałowych. Jest to już ostatnia szansa na awans do finału w Lene. Któż wygra? Tego dowiemy się już dziś! Oto pary:

2010-03-20 20:00 RSiT Scholandia
2010-03-20 20:00 Królestwo Elderlandu Królestwo Natanii
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: