Faza grupowa na półmetku!

Najbliższa, piątka już kolejka V-Mundialu to połowa zmagań fazy grupowej tej edycji mistrzostw. Czas i punkty uciekają nieubłaganie, dlatego śpieszymy z zapowiedzią, by fani zdążyli rozeznać się w sytuacji.

Grupa A:

2010-02-06 20:00 Mikroslawia Królestwo Elderlandu
2010-02-06 20:00 Korona i Litwa Wandystan

Mikrosławia nie ma ostatnio szczęścia. Po dwóch przegranych z rzędu, co raz bardziej zdesperowana musi łapać punkty, jeżeli chce jeszcze wyjść z grupy. Elderland, w niedużo lepszej sytuacji, lecz z wyższą lokata w tabeli. Dlatego też i może sobie pozwolić na większy spokój w grze.

W drugim meczu, zdaje się, że sprawa jest już znana. Dobrze spisujący się Wandystan, spotka się z najsłabsza drużyną w grupie – Koroną i Litwą. Mecz wydaje się jedynie formalnością, w utrzymaniu fotelu lidera, przez wyznawców Wandeizmu.

Grupa B:

2010-02-06 20:00 Baridas ZE Chattyckie
2010-02-06 20:00 Winktown Królestwo Natanii

Drugi w tabeli Baridas, zmierzy się z ostatnimi Emiratami Chattyckimi. Złudzeniem jednak jest, „przepaść” dzieląca te drużyny w tabeli. każdy zna sytuację tej najciekawszej grupy, toteż i mecz wart jest świeczki.

Również i drugi mecz godnym jest uwagi. Winktown zmierzy się z Natanią. obie drużyny są lekkim rozczarowaniem Mundialu, lecz niewątpliwym jest, że takową metkę obie drużyny postarają sie z siebie zdjąć.

Ostra walka o punkty i próby rozstrzygnięcia sytuacji w tabeli – tego na pewno mozna spodziewać się w grupie B!

Grupa C:

2010-02-06 20:00 Scholandia Ksiestwo Sarmacji
2010-02-06 20:00 Bantu Sultanat Al Rajn

W pierwszym pojedynku dwie poważne sprawy! Pierwsza – Sarmacja aby się liczyć, musi łapać więcej punktów. Druga – Scholandia w wyniku pauzy utraciła fotel lidera i będzie chciała szybko go odzyskać. Toteż i mecz powinien być efektowny, bo i zakusy obydwóch wielkie.

W drugim pojedynku – wewnętrzna rozgrywka Federacji. Dość słabo spisujące się drużyny Bantu i Al Rajn, będą walczyły o tytuł „tej lepszej”.

Grupa D:

2010-02-06 20:00 Austro-Wegry RSiT
2010-02-06 20:00 Republika Francuska RF Neopolis

Austro-Węgry przed szansą na odrobienie strat z pauzy. RSiT – okazja do zapięcia pasów i utrzymania foteliku lidera. Wg redakcji ma byc to najciekawsze spotkanie w grupie. Obie drużyny są rządne punktów, a zwycięzca może byc tylko jeden…

W drugim spotkaniu, depczące po piętach liderowi Neopolis, zmierzy się z totalnie odstającą reprezentacją Kogutów. Francuzi nie zdobyli w tym Mundialu ani jednego punktu, tak więc faworyt jest jeden.

Zapraszamy do dzielenia się własnymi spostrzeżeniami i komentarzami odnośnie relacji, jak i samego mundialu. Od siebie dodam, że w najbliższym czasie mogą nastąpić pewne opóźnienia w relacjonowaniu imprezy. Powodem jest „choroba psychiczna” zwana realem.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: