Zapowiedź 4 rundy

Kolejna runda V-Mundialu przed Nami. Wrzawa ostatnich meczy już ucichła, czas więc rozgrzać kibiców zapowiedzią najbliższej, czwartej już, kolejki.


Grupa A:

2010-01-30 20:00 Wandystan Królestwo Elderlandu
2010-01-30 20:00 Cesarstwo Arctiq Mikroslawia

Dwa ważne mecze, które mogą namieszać w ogólnej tabeli. W pierwszym pojedynku, dominujący i gromiący Wandystan, zmierzy się z depczącym mu po piętach Elderlandem, który miał już poślizg. Mecz ten zapowiada się jako najciekawszy pojedynek grupy. Drugie spotkanie, to przedłużenie marzeń Mikrosławii, bądź Arctiq, w boju o awans. Obie drużyny zaskoczyły już na mundialu i do niedawna prowadziły w grupie. W weekend, tylko jedna powróci do strefy awansu. Podsumowując – oba mecze są bardzo ważne dla drużyn. Pojedynki te okazać się mogą decydujące na drodze do awansu.

Grupa B:

2010-01-30 20:00 Królestwo Natanii ZE Chattyckie
2010-01-30 20:00 Okoczia Baridas

Czy grupa B znowu dostarczy Nam takich emocji jak tydzień temu? Można się tego spodziewać, gdyż losowanie znowu łączy w pojedynek fascynujące i zaskakujące drużyny. W dwóch parach, odstaje tylko Baridas – lecz mimo to, nie skreślajmy go. Królestwo Natanii – liderujące w grupie, zmierzy się z najlepszą drużyną z pod znaku piasku i  Yslamu – Chattycją. W drugim pojedynku – Okoczia zmierzy się z ostatnim Baridasem. Teoretycznie faworytami obu spotkań są – Natania i Okoczia, ale w tej grupie wszystko jest możliwe! Toteż prorokować tu nie będziemy.

Grupa C:

2010-01-30 20:00 Ksiestwo Sarmacji Sultanat Al Rajn
2010-01-30 20:00 WolnaRepublikaMorvan Bantu

Kota nie ma – myszy harcują. Tak można określić sytuację w grupie C. Liderująca Scholandia poświęci się teraz zwiedzaniu okolicy i ulegnie lokalnym uciechom. Sytuację będą chcieli na pewno wykorzystać kopacze z Morvanu – będący tuż za Scholandią. Sarmacja zapewne odbije sobie początkową fazę mundialu, w spotkaniu z drużyną Al Rajn. Morvan zrobi wszystko, aby dobić  Bantu.

Grupa D:

2010-01-30 20:00 Parlandia Republika Francuska
2010-01-30 20:00 RSiT RF Neopolis

Austro-Węgry na poszukiwaniach śladów po Szwejku! W boju 2 liderów i 2 ostatnie drużyny. Pierwsze spotkanie, to spotkanie 2 ostatnich drużyn grupy. Czy bezpunktowa Francja ulegnie urywającej punkty liderom Parlandii? Czy mecz będzie ciekawszy niż flaki z olejem? W drugim spotkaniu – o prym w grupie, spotkają się drużyny z RSiT oraz Neopolis. W lepszej sytuacji „smoki” – wszystkie mecze wygrane. RSiT, po wpadce z Parlandią, będzie próbowało się odkuć. Faworytem – Neopolis.

W kolejce pauzują: Korona i Litwa, Winktown, Scholandia i Austro-Węgry.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: