Przegląd Wszechsławii nr 11 – weekendowy

Zabawnym passusem Artur podsumował dyskusję o poziomie usług cateringowych w samolotach, opisując swój lot w odpowiedzi na pytania w Upradzie Imigracyjnym 😀 „posiłki niekiedy zaskakują i zeskakują z talerza…

Troską władz mikrosławieńskich jest aktualizowana systematycznie lista mieszkańców, czego wyraz znajdujemy w kolejnej inicjatywie, gdy na stronie państwowej też jest ona publikowana, nie tylko w Skrijatnym Kremlu, jak to było dotychczas.

Sabor Wszechsławii pochyla się w dalszym ciągu nad uregulowaniami prawnymi funkcjonowania sił zbrojnych w v-państwie oraz nad reorganizacją administracji v-publicznej.
W Izgranicznych domostwach przeczytamy zaproszenie na koronację Jego Królewskiej Mości Jana IV, która tradycyjnie odbędzie się na czacie dziś o godzinie 19.

Również tam przeczytamy o trosce, czy umieszczona w tipi Ambasada Okoczii nie odczuje zbytnio ostrego klimatu zimy mikrosławieńskiej.

W Upradzie obywatelskim dalej rozpatrywana jest patowa sytuacja organizacyjna v-mundialu. Przyczyn jest kilka, a jedna z nich, to brak czasu na zbyt długie i czasochłonne łagodzenie sprzeczności, które zawsze tego typu impreza wywołuje.

Jak zwykle w Karczmie Lene mikrosławieńczycy odpoczywają, oddając się ulubionym rozrywkom umysłowym w grach.

Reprezenatcja Mikrosławii otrzymała wpis na mikropedii.

Kulą u nogi Unii Mikrooceanii okazała się informacja. Wbrew założeniom o popularyzacji idei unijnych i rozwijania organizacji w jak najszerszym zakresie, popadła ona w swoisty elitaryzm, zamykając dostęp do najważniejszych aktów prawnych na forum Szczytu Państw Zachodnich. O ile wydawało się to dość logiczne w momencie tworzenia regularnej struktury organizacyjnej Unii, to w fazie parlamentarnej jest co najmniej niezrozumiałe, a nikt nie jest w stanie nawet uzasadnić przyczyn niechęci do otwartości instytucji nomen omen v-publicznej!

Deputowany mikrosławieński Artur von Schwarz wrócił z zagranicznego urlopu i włączył się do pracy parlamentarnej w Unii Mikrooceanii. Tym samym kompletny Parlament może zając się wyborem swoich władz (dołączył również przeżywający problemy z technologią sieciową delegat Elderlandu).

Emocje Szczytu Państw Zachodnich wciąż budzą dwa tematy: v-mapa Pela Nandera uznana za oficjalną w Okoczii i promocyjny artykuł na temat życia wirtualnego na przykładzie Unii Mikrooceanii. Niepokojącym zjawiskiem jest też kryzys organizacyjny w v-państwach Mikrooceanii przejawiający się niestabilnymi adresami stron v-państwowych.

Reklamy

Komentarze 2 so far »

  1. 1

    Saryoni said,

    Dobrze, że nasza witryna już działa! 🙂 http://www.mikroslawia.mikronacje.info/

  2. 2

    sokn said,

    Nawet bardzo dobrze 😀


Comment RSS · TrackBack URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: