Przegląd Wszechsławii numer 3

Na stole prezydialnym z wnioskami pojawiła się propozycja organizacji armii. Sabor Wszechławii (Zgromadzenie Narodowe) po długich dyskusjach przedstawia ogólny zarys formacji wojskowej państwa i zaczęta została dyskusja nad propozycjami konkretnymi. Przy okazji widać pewien dualizm w armii nowalskiej, gdzie flota ma swoisty status w każdym wicekrólestwie i domenie królewskiej Lene.

Zajmująca kwestia konkordatu z Rotrią wydaje się być już przesądzona pozytywnie, gdyż żaden z obywateli aktywnych Mikroławii nie wyraził nawet cienia sprzeciwu przed takim agreement.

.
W Upradzie Obywatelji trwa dyskusja nad kształtem i wizją Mikrosławii w przyszłości, szczególny nacisk jest położony na kwestie komunikacji wewnętrznej na wodzie (lub pod ewentualnie nad).

Izgraniczne Domostva, czyli obszar eksterytorialny ambasad i tym podobnych przyniósł miłą wiadomość z ust ambasadora Otto von Tellera, informującego o powiększeniu Wolnej Republiki Winktown o terytoria Interlandu.

Karczma Lene jest miejscem rozrywki ostatnie słowo, która dostarcza wielu wrażeń i zmusza do wyszukiwania odpowiedzi sprawiających kłopot następnym graczom 😀

Na Uczelni Zachodniej w Santiago de Metropolis na katedrze nauk powszechnych wznowiona została dyskusja nad wykładem Juana Samira o potrzebie duchowej rewolucji.

.
Tony Montana w Upradzie Medialnych Spraw zaanonsował nowe wydanie wiadomości TV Neopolis.

W pracach 49 Pułku Specjalnego pojawiła się nieoczekiwana okoliczność, otóż małpka Pimpuś ambasadora Winków uciekła w okolice wykopalisk i dowództwo wojskowe wydało rozkaz znalezienia zwierzęcia oraz oddania go właścicielowi.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: