Wzrasta napięcie związane z v-lotniskiem

Niedoceniana w Nowalu inicjatywa lotniska mikronacyjnego stała się przyczyną nieoczekiwanego kryzysu w wirtualu. Zarządzający nim Trumwirat Erboki po stwierdzeniu naruszających fair play praktykach Al Rajnu usunął ten v-kraj po prostu z listy, co wywołało całą masę uszczypliwości po adresem Trumwiratu.

Sprawa przybrała wymiar konfliktu dyplomatycznego z chwilą upublicznienia przez władze Al Rajnu roli Sarmacji w decyzji erbokańskiej. Czy jednak roli? GAP Sarmacki wręcz sugeruje, że wiązanie usunięcia Al Rajnu z v-lotniska z naciskami dyplomatycznymi dotyczącymi secesjonistycznego Morwanu jest chorobliwym objawem, czym eskaluje napięcie na linii Al Mana – Grodzisk.

Humorystycznym akcentem sytuacji jest reakcja Głosu Moheru, prześmiewczej gazetki mikronacyjnej, co nawet wywołało irytację w Al Rajnie.

Reklamy

Komentarze 2 so far »

  1. 1

    Ja bym nie powiedział że wywołało jakąś irytacje u nas 😉 Z tego co widzę w jednym komentarzu na moherku to irytacja niekoniecznie obywatela Al Rajn… Usam u nas żadnych 😉 Ah jak ładnie ktoś stylizował 😀

    W dodatku trzeba trochę czytania ze zrozumieniem się uczyć Fakt również opisuje poszlaki a współczuje ludziom którzy wierzą we wszystko co napisane, zwłaszcza gdy pisze się sformułowania „być może”, „Jeśli tak było naprawdę” itp.

  2. 2

    sokn said,

    Cieszy mnie jednak reakcja Pana Premiera, bo wcale nie jest łatwo opisywać posunięć jednego z v-krajów Wielkiej Piątki Mikronacyjnej. Dlatego niech nie dziwi Pana, że nie bawię się w odszyfrowywanie czy ktoś jest, czy go nie ma. Z drugiej strony chyba musi się Pan zacząć przyzwyczajać do większego zainteresowania Al Rajnem, gdyż według mnie nadszedł Wasz rok i to Wy w Wielkiej Piątce macie szanse najwięcej osiągnąć w nim, a to zwraca oczy prasy bardzo skutecznie, aczkolwiek czasami karkołomnie, jak to tutaj było widać.


Comment RSS · TrackBack URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: