Nowalska polityka akceptacji

Dlaczego Królestwo Nowal uznaje nanonacje, pikonacje, yoyonacje i jednonacje? Odpowiedź jest prosta i dla niektórych wręcz brutalna, Nowal szanuje każdego człowieka, który chce zabawy w mikronacjonizm! Tak zabawy w mikronacjonizm. W śmiertelnej powadze i z wielkim splendorem rozwinięte v-społeczeństwa poddają ostrej krytyce wszelkie inicjatywy zaistnienia w v-świecie poza oficjalnymi kanałami, czyli najlepiej krajami Wielkiej Piątki, no ewentualnie, jak już ktoś ma naprawdę fioła, to w którymś z istniejących rok, dwa, trzy, pięć lat mniejszych v-państw! Ale w tych mniejszych to już zabawa jest niby zdecydowanie gorszego gatunku…

Nie tędy droga zdaniem nowalskich działaczy, na pewno nie tędy. Założona Konfederacja Państw Zachodnich, jej reaktywacja i chęć nawiązywania stosunków z wszystkimi nowymi i młodymi podmiotami mikronacyjnymi wynika z szacunku dla osób podejmujących ryzyko wejścia w ten zaklęty krąg ustalonych rytuałów v-światowych z własnym pomysłem, gdyż każdy ma prawo do tego. Nie ma żadnej konkretnej przyczyny formalnej zabraniającej zakładania nowych mikronacji, jest za to niechęć do ich uznawania ze strony starych wyjadaczy, ale Nowal tego nie robi i nie będzie robił. Każdemu wolno wystąpić o uznanie w Nowalu, każdemu wolno w nim zamieszkać i każdy ma prawo do realizacji własnego pomysłu, w czym nowalscy działacze ochoczo pomogą w miarę posiadanych sił i środków.

Reasumując, przedstawiciele nowych i młodych mikronacji maja prawo do nawiązania stosunków z Nowalem bez zbędnych ceregieli, wystarczy tylko zwrócić się do naszych działaczy i porozmawiać o zasadach współpracy oraz wzajemnym uznaniu.

Reklamy

Komentarze 2 so far »

  1. 1

    Ola Hughson said,

    W takim razie dlaczego Nowal nie uznaje oficjalnie Tarjaturunenatu Tuolelenkki? :>

  2. 2

    sokn said,

    Nic mi nie wiadomo, żeby ten v-kraj zwracał się z propozycjami akceptacji wzajemnej, czy współpracy z Nowalem w ostatnim czasie. Ale też wiem, że Tuolelenka nie jest nam czymś obcym i zdaje się, że ją uznaliśmy dawno temu, w każdym bądź razie jej działania były omawiane przez Nowalczyków w którymś momencie jej historii, więc może okazać się, że tak naprawdę ten fakt już zaistniał, bo Nowal w nikim stosunków nie zrywał.


Comment RSS · TrackBack URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: