Centralny Rejestr Zabytków? Świetny pomysł

Dreamland posiada grupę ludzi, którzy cenią dotychczasowy dorobek tego v-królestwa i postanowili stworzyć rejestr zabytków dla ułatwienia poruszania się po rozległej kulturze mikronacji. Znajduje ie on na adresie ministerstwa kultury, a informuje o pracach nad nim Biuletyn Rządowy Królestwa.

Od kilku dni praca w Centralnym Rejestrze Zabytków wre. Po krótkim zastoju Minister Kultury i Nauki rozpoczął swoją pracę. Minister dodaje zabytki znajdujące się na stronach miast oraz prowincji Królestwa. Do momentu, w którym… <czytaj całość>

Pomysł może i nienowy, bo już katalogowano zabytki w wielu mikronacjach, ale w tym przypadku ważny jest fakt wprowadzenia go w życie. Pozostaje też życzyć wytrwałości w jego aktualizacji, bo weźmy pierwszy z brzegu przykład adresu oficjalnego z WKE, na przykład Instytut Morski z Morlandu, którego link jest nieaktywny. Dlatego z uwagą będziemy śledzić rozwój Rejestru, gdyż samo uruchomienie jest ważnym wydarzeniem, ale praca nad nim też ma swoją wymowę i oby jej nie zabrakło.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: