Profesór Aralt

Morbhan Arlt kreujący się na głos sumienia mediów v-światowych jak zwykle uprawia felietonistykę zastępczą i z braku tematów, a dla utrzymania swojej niewątpliwej pozycji medium v-światowego tradycyjnie zajmuje się Sokn Webpress.

Znudzony do granic możliwości redaktor Araltu sygnalizuje, że jeśli ktoś chce (oczywiście to chodzi o Sokn), to go nauczy „prawdziwego” pisania o v-świecie. Ponieważ zabrakło argumentów racjonalnych, to szacowny prof… o przepraszam, redaktor pojechał sobie po konkurencie i zwyczajnie stwierdził, że ten nie przepracowuje się zbytnio 😉 Popełnia przy tym jeden błąd, bo stwierdza jedynie niezbyt odkrywczy fakt.

Jednak artykuł Araltu, ekhem, chyba felieton, bo jednak dba się w redakcji o poziom, był w sumie zdementowaniem czegoś, czego nie było, bo trudno wskazać opisany udział Marcina Pośpiecha w tworzeniu felietonów dla Aralta.

Jednak, żeby nie nużyć czytelnika, w kwestii nieistniejącego regulaminu Planety, to można spokojnie zgłosić się do redakcji Araltu, nauczą jak pisać streszczenia, pokażą jak robić notatki ze śródtytułami, uświadomią zło odzywania się więcej niż raz dziennie, ot tak z czystego serca.

bordello novale pozdrawia Profesóra i dziękuje za nauki ;-))

Reklamy

Komentarze 4 so far »

 1. 1

  Michał O'Rhada said,

  Zawsze do usług. Mam nadzieję tylko, że nauki się przyjmą. A tematem zastępczym to to nie są – jak można zauważyć, Morbhan Aralt ma o czym pisać i wie JAK o tym pisać. Nie musi przy tym rozbijać jednej informacji na 4-5 notatek…

 2. 2

  sokn said,

  Ciekawe kto tak robi? 😉

 3. 3

  Michał O'Rhada said,

  Chociażby kwestia Dreamlandzkiej IP i powołania rządu – 5 notatek na jej temat, z czego dwie opublikowano w odstępie 4 minut… Jakby zebrać wszystko co było w całej piątce autorskiego, wyszło by na jedną.

 4. 4

  karol keane said,

  Hmm, nie odnoszę takiego wrażenia. Wręcz wydaje mi się, że scalenie ich zamazałoby przekaz 🙂


Comment RSS · TrackBack URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: