Statystyki LD Królestwa Dreamlandu

Wrzesień 2008 roku był najsłabszym pod względem aktywności Dreamlandczyków na liście dyskusyjnej Królestwa od roku 2005! Podczas, gdy w szczytowym pod tym względem styczniu 2006 roku aż 914 wypowiedzi trafiło na listę dyskusyjną, tak wrześniowy wynik pokazuje poniżej 300 postów, czyli mniej niż jedną trzecią tamtejszego miesiąca.

Nie mniej jednak jest w tym pewna prawidłowość, gdyż stosunek ilościowy postów sierpnia i września w latach 2004, 2005 i 2007 (rok 2006 jest wyjątkowy pod tym względem) zdaje się sugerować podobną proporcję aktywności mieszkańców Królestwa, jak i w tym roku. Zauważalna jest w tym roku pewna powściągliwość wypowiedzi na LD Dreamlandu, aczkolwiek nie we wszystkich miesiącach, bo na przykład teraźniejszy kwiecień był najlepszy w całej historii LD od kwietnia 2000 roku, podobnie sprawa miała się z majem.

Odpowiedź na pytanie, czy się martwić, czy nie, jest jednak trudna. Faktem jest bardzo słaba aktywność wrześniowa, to na pewno powinno martwić, ale kwiecień i maj zdają się temu zaprzeczać. Należy mieć nadzieję, że te przyhamowanie wrześniowe jest odpoczynkiem przed wzięciem drugiego oddechu przez Dreamlandczyków na resztę roku i nadchodzący rok 2009.

Reklamy

Komentarze 2 so far »

 1. 1

  Fisher said,

  Podobno wielki kryzys finansowy ma niedlugo dotrzec do Krolestwa Dreamlandu, moze to dlatego? 😮

 2. 2

  kazag said,

  Martwić powinny się wszystkie mikronacje, bo straszna recesja przyszła… Może to „szok powakacyjny”, ale mimo to, patrząc anwet na liczbe postów na forum.mikronacje.info, można stwierdzić, że czasu na mikronacje mamy coraz mniej…

  Choć w Okoczii życie toczy się swoim powolnym tempem, to jednak co dnia zaglądam na forum z pewną obawą, że nikt niczego nie napisał, i bakcyl reala dotarł również do nas…


Comment RSS · TrackBack URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: