Zmiana charakteru Nowalu

W związku z zanikiem aktywności obywatelskiej Nowalczyków doszło do zmiany charakteru v-kraju. Poniżej tekst ogłoszenia zmian z forum Nowalu:

W związku z zanikiem formalnej aktywności obywatelskiej w Królestwie Nowal rezygnujemy z dotychczasowej struktury ustrojowej państwa i obecną stronę kraju traktujemy jako archiwum zachowawcze v-państwa, nie wykluczając możliwości przygotowania nowej strony informacyjnej. Życie nowalskie przenosi się w tej chwili wyłącznie na te forum oraz funkcjonuje portal SOKN. Rezygnuje się też z prowadzenia dotychczasowego rejestru obywateli. Nazwa „Królestwo Nowal” zostaje zachowana jako nazwa tytularna v-nacji. Jego Królewska Wysokość Matt Zdolny jest tytułowany królem. Rząd i parlament nie są powoływane, a za sprawy nowalskie odpowiadają admini forum, to jest JKW Matt Zdolny i Karol Keane. Inicjatywy obywatelskie, takie jak Dino Park, Staty i tym podobne, a także strony zależne od SOKN, czyli ministerstwo kultury i nowalska wszechnica literacka, traktuje się jako zachowujące dotychczasowy dorobek KN.

(-) Matt Zdolny
(-) Karol Keane

Reklamy

Komentarze 4 so far »

 1. 1

  Faron said,

  Czyli z tych najważniejszych to zlikwidowaliście rząd?

 2. 2

  sokn said,

  No też, ale nie tylko. Zasadniczo nastąpił paraliż niemal wszystkich instytucji, czyli statów-guberni, Gazety Nowalskiej, partii politycznych, ankietera, kombinatu przemysłowo-naukowego, sportu, parków narodowych i tak dalej. Dlatego rząd jest tylko jednym z nich.

 3. 3

  Faron said,

  A już wiadomo mnie więcej do jakiego kraju (realnego) po zmianach będzie podobny Nowal? 😛

 4. 4

  Karol Keane said,

  Hmm, trudne pytanie, bo my nie wzorujemy się na czymkolwiek, gdyż forma państwa nie zmienia się ani trochę, tylko tyle, że JKW Matt jest teraz królem-seniorem, a Królestwo Nowal to v-państwo tytularne, gdyż do v-realnego królestwa brak nam jednego małego szczegółu – poddanych! ;-D


Comment RSS · TrackBack URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: