Lodołamacze roku

No bo jak inaczej nazwać nadanie Orderu Przyjaźni i Współpracy z rąk księcia Sarmacji Piotra Mikołaja Kozaneckiego dla JKM Ulryka Dariusza Scholandzkiego, króla Scholandii, który wcześniej jako MSZ Królestwa Scholandii między innymi prowadził aktywną politykę zimnego pokoju w stosunkach z Sarmacją! Oznaki zmiany nastawienia wzajemnego mocarstw v-światowych następowały po zmianie na tronie Scholandii. Jednak nawarstwiony latami bagaż wzajemnych niechęci wydawał się wykluczać szybką współpracę i tym bardziej przyjaźń, jednak! Ulryk Dariusz Scholandzki potrafił skutecznie przejść do porządku dziennego nad przeszłością i skoncentrować się na przyszłości, czego efekty widać między innymi w nadaniu księcia Sarmacji wspomnianemu powyżej. Tym samym lody zostały przełamane.

Reklamy

Komentarze 3 so far »

 1. 1

  Marcin P. said,

  Szczerze powiedziawszy, to te „lody” zostały przełamane dobrych parę miesięcy temu, a osób w to zaangażowanych było parę po obu stronach. 🙂

 2. 2

  Lodzik said,

  Znaczy kto komu zrobił loda? Stawiam, że Kozanecki Ulrykowi :d

 3. 3

  sokn said,

  Ja cenzury tu nie wprowadzam, jest pełna swoboda wypowiedzi. Każdy sam sobie kulturę wyznacza ;-))) Dlatego komentując i świntusząc przy okazji, sami bierzemy za siebie odpowiedzialność. Żeby była jasna sytuacja, to ten serwer dostarcza sto procent statystyk ;-))

  Marcinie, kwestia nie jest na tyle „stara”, żeby nie budzić zadumy nad wydarzeniami tego roku, bo to istotny przełom w dziejach v-państwowych.
  Pozdrawiam
  Karol Keane


Comment RSS · TrackBack URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: